10 fustane “bust” që dëshmojnë se trendi i viteve ’90 është rikthyer fuqishëm

7 Qershor, 2023 - 12:09 pm

Si adhurues të modës së viteve ’90, ne kemi pritur që trendi i veshjeve pa rripa të rikthehet dhe tani mund të themi me siguri se tashmë jemi duke e jetuar sërish këtë periudhë.

Nëse jeni gati për të përqafuar stilin, ka opsione të panumërta në treg për t’i shtuar gardërobës suaj versione nga më të ndryshmet plot elegancë.

Tashmë fustani pa rripa vishet në të gjitha rastet, në ngjyrë të zezë, të bardhë apo krem ​​dhe është kthyer në një domosdoshmëri, qoftë ditën me këpucë balerinash, apo edhe në mbrëmje me taka të larta. / a2cnn / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme