Artisti transformon qoshet e braktisura të rrugëve me piktura 3D (FOTO)

21 Nëntor, 2021 - 4:00 pm

Artisti francez, Scaf_oner, përdor vepra artistike imagjinative dhe çuditërisht realiste për t’i dhënë frymë të re ndërtesave të braktisura dhe qosheve të rrugëve.

Shumica e pikturave të tij mahnitëse 3D shfaqin kafshë të mëdha, por disa gjithashtu luajnë me perceptimin tonë të objekteve të pajetë.

Ne u mahnitëm nga veprat krijuese të këtij artisti të talentuar dhe vendosëm të ndajmë me ju disa nga muralet e tij 3D./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme