Disa nga fotografitë më qesharake të “Wildlife 2017” (FOTO)

16 Dhjetor, 2017 - 9:50 am

Një nga themeluesit e konkursit të “Wildlife Photos of 2017”, fotografi Paul Joynson Hicks, ka ndarë një listë të fotografive më qesharake.

Bëhet fjalë për kafshë të egra e shpezë, e që fotografitë janë realizuar “Në momentin e duhur dhe në vendin e duhur”, transmeton Koha.net.

Fituesi i fotografive më qesharake është Tibor Kerccz, i cili ka realizuar sekuenca të disa hutave, e njëri është kapur në momentet e tij më qesharake./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme