Dita e tretë e “Javës së Kulturës” në qytetin e Vushtrrisë

7 Qershor, 2018 - 10:00 pm

Në Vushtrri po vazhdon të mbahet “Java e Kulturës”, shkruan KultPlus.

Sot u shënua dita e tretë e cila u karakterizua me panele diskutime dhe aktivitete të ndryshme artistike. Të rinjtë e “OJQ Access” kanë shprehur talentin e tyre përmes pikturimit.

Temën të cilën e kishin zgjedhur për pikturim ishte: “E kaluara dhe e ardhmja në sytë e artistëve të rinj”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme