займ на карту онлайн потребительский кредит

Ekspozitë me punimet e grave nga Krusha e Madhe

Tetor 11, 2018 - 3:30 pm

Ekspozitë shitëse me punime nga punëtoria e mbajtur në Krushë të Madhe me gratë dhe vajzat e këtij fshati, do të mbahet sot në galerinë “Monet Art & Books” në Prishtinë.

Ekspozita fillon në orën 19:00 dhe çmimet e punimeve fillojnë nga pesë euro./ KultPlus.com

Të ngjajshme