Eliza Hoxha me ekspozitë “Midis ëndrrës dhe realitetit”

7 Shkurt, 2018 - 12:00 pm

Artistja Eliza Hoxha, këtë të diel do të sjellë ekspozitën personale “Midis ëndrrës dhe realitetit”, që do të hapet në Galerinë e Ministrisë së Kulturës, shkruan KultPlus.

Kjo ekspozitë vjen me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, nën patronatin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Ekspozita hapet këtë të dielën më 11 shkurt, duke filluar nga ora 19:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme