займ на карту онлайн потребительский кредит

Fotografitë më qesharake të kafshëve të egra

14 Nëntor, 2019 - 9:01 am


Fotografia fituese duket mjaft e dhimbshme.​ Peshku i frikësuar, ariu i turpshëm dhe kafshë tjera gjetën veten në vendin e gabuar në kohën e gabuar – këta janë finalistët e konkursit Comedy Wildlife.

Fotografia fituese u regjistrua nga Sarah Skinner në Botsuana dhe ne shohim një luaneshë ‘duke luajtur’.

Sarah thotë se të gjithë duhet të bëjmë çmos për të ruajtur botën e kafshëve të egra për brezat e ardhshëm, transmeton kp.

Ajo shton se luanesha vazhdimisht vazhdoi të “krenohej” me luanin më të vjetër pasi i fotografoi.

Shikoni disa nga finalistët më poshtë. / KultPlus.com

Të ngjajshme