Këtë fotografi e ka realizuar një fotograf shqiptar (FOTO)

6 Gusht, 2018 - 8:09 pm

Disa persona arrijnë që me aparatin e tyre të fokusojnë pamje të mahnitshme nga bukuritë natyrore, shkruan KultPlus.

Shqipëria është një vend që ofron pamje të mrekullueshme natyrore, dhe të gjithë ata artistë, fotografë të cilët e duan peizazhin dhe dëshirojnë të fokusojnë bukuri natyrore, e kanë një mundësi të jashtëzakonshme që këtë gjë ta bëjnë në Shqipëri.

Përderisa fotografët shqiptarë, nuk e lejojnë që kjo mundësi të ju ik. Ata shfrytëzojnë këto bukuri për të nxjerrë fotografi mahnitëse.
Një të tillë e ka realizuar edhe fotografi i njohur shqiptar Ardian Fezollari.

Fezollari ka treguar për KultPlus se kjo fotografi është realizuar më herët me metodën e më hershme, me film.

Kjo fotografi nuk do koment, shikojeni dhe shijojeni. /KultPlus.com

Të ngjajshme