Këto janë fotografitë zyrtare të familjes mbretërore, pas martesës së Princ Harry dhe Meghan (FOTO)

21 Maj, 2018 - 9:07 pm

Meghan Markle është antarja më e re e familjes mbretërore në Angli, dhe tashmë kjo rritje e familjes është shënuar edhe më një fotografi të familjes mbretërore, që është realizuar nga fotograf profesionist.

Mediet botërore tashmë kanë plasuar fotografitë zyrtare të familjes mbretërore, që janë realizuar pas kurorëzimit të dashurisë mes Princi Harry dhe Meghan. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme