“Midis ëndrrës dhe realitetit” sonte nga Eliza Hoxha

11 Shkurt, 2018 - 10:00 am

Artistja Eliza Hoxha, sonte do të sjellë ekspozitën personale “Midis ëndrrës dhe realitetit”, që do të hapet në Galerinë e Ministrisë së Kulturës, shkruan KultPlus.

Kjo ekspozitë vjen me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, nën patronatin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi.

Ekspozita hapet sonte e diel më 11 shkurt, duke filluar nga ora 19:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme