MuralFest Kosovo do të mbahet edhe në qytetin e Gjakovës

17 Mars, 2021 - 5:20 pm

MurlFest Kosova këtë do të mbahet edhe në qytetin e Gjakovës, shkruan KultPlus.

Kjo është bërë ditur nga një postim i bërë në faqen zyrtare të Komunës së Gjakovës, ku shkruhet se kryetari i kësaj komunë, Adrian Gjini është shprehur i gatshëm që të mbështesë këtë ngjarje me të gjitha kapacitetet që disponon institucioni që ai udhëheq.

Më poshtë gjeni njoftimin e plotë:   

Këtë vit MuralFest Kosovo do të mbahet edhe në Gjakovë!

Rreth organizimit të kësaj ngjarjeje, Kryetari i Komunës, Ardian Gjini ka pritur në takim Drejtoreshën e këtij Festivali, Lebibe Topalli dhe të rinjë të Gjakovës të cilët po angazhohen për jetësimin e këtij projekti. 

Kryetari Gjini është shprehur i gatshëm që të mbështesë këtë ngjarje me të gjitha kapacitetet që disponon institucioni që ai udhëheq./ KultPlus.com

MuralFest Kosova këtë edicion edhe në Gjakovë 👊 #muralfestkosovo #komunagjakovë #edicioniVI #home #muralfest2021 #ferizajgjakovë #kosovë

Posted by MuralFest Kosovo on Wednesday, March 17, 2021

Të fundit

Të ngjajshme