“Nëpër kohë” e Lebibe Topalli-Shabanit do të ekspozohet në Bern

24 Shtator, 2018 - 6:30 pm

Ekspozitë personale e artistes Lebibe Topalli-Shabani do të prezantohet në fund të këtij muaji në Bern të Zvicres, shkruan KultPlus.

Ekspozita e artistes nga Kosova, do ta hapet më datën 29 shtator (e shtunë) në orën 18h dhe do të qëndroj e hapur deri 7 tetor 2018.

Ekspozita mund të vizitohet ditëve të punës nga ora 09h deri në orën 17h.

Adresa: Ambasada e Republikës së Kosovës, Zähringerstr.25, 3012 Bern./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme