Nesër hapet ekspozita ‘Zani i shpirtit’ nga Debora Hetemi

17 Mars, 2019 - 2:00 pm

Biblioteka Kombëtare e Kosovës “Pjetër Bogdani” nesër mirëpret ekspozitën e artistes Debora Hetemi.

Ekspozita titullohet “Zani i shpirtit” dhe hapet nesër në ora 18:00. Kjo ekspozitë do të jetë e hapur deri më 22 mars. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme