“Paralel”, ekspozita e Eliza Hoxhës hapet më 22 dhjetor në GKK

18 Dhjetor, 2021 - 9:30 pm

Ekspozita personale “Paralel” e artistes Eliza Hoxha do të hapet më 22 dhjetor, përcjell KultPlus.

Ekspozita nis nga ora 19:00 dhe do të mbahet në Galerinë Kombëtare të Kosovës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme