Rezarta Skifteri prezanton koleksionin e saj në ‘Milan Fashion Week’

25 Shtator, 2018 - 8:20 pm

Rezarta Skifteri është bërë pjesë e “Milan Fashion Week” dhe ka prezantuar punimet e saj 100% shqiptare përpara të gjithëve.

Këngëtarja Arilena Ara ka qenë e pranishme në eventin në fjalë dhe vetëm pak minuta më parë ka ndarë një sekuencë të shkurtër nga sfilata e modeleve. Krahas saj ajo ka shkruar: “Shumë krenare për ty”.

Mesa duket ndër të ftuarit special ka qenë edhe Arilena e cila shpesh herë ka bashkëpunuar me stilisten e njohur. Rezarta Skifteri ka nisur rrugën drejt suksesit jashtë kufijve shqiptarë dhe gjërat po marrin drejtimin e duhur./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme