Rron Qena sonte hap ekspozitën personale

21 Nëntor, 2017 - 10:27 am

Veprat e tij konsiderohen shumë të veçanta dhe pikërisht magjia e tyre është rrumbullakuar në një ekspozitë personale të artistit Rron Qena, shkruan KultPlus.

Qena sonte do të prezantohet me ekspozitën personale në Galerinë Monet në Prishtinë duke filluar nga ora 19:00. Datat për këtë ekspozitë janë rezervuar prej 21 nëntorit deri më 4 dhjetor. Kjo ekspozitë është titulluar “Fading”./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme