Skulpturat që duken shumë reale (FOTO)

24 Prill, 2021 - 11:56 pm

Disa artistë janë tepër të mirë në punën e tyre sa që skulpturat e tyre duken aq realiste sa do të duhet t’i prekni për t’u siguruar që nuk janë reale.

Rezulton se, me talent të mjaftueshëm edhe guri mund të shndërrohet në diçka kaq delikate dhe reale.

Bright Side ka zgjedhur 12 kryevepra të tilla, të cilat mund t’i shihni më poshtë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme