Syzet e disenjatores shqiptare promovohen nga aktorja e famshme amerikane

27 Maj, 2019 - 11:55 am

Laura Imami ka krijuar tashmë stilin e veçantë të syzeve, aksesorë të cilët promovohen dhe blihen nga figura shumë me ndikim, shkruan KultPlus.

Syzet e Laura Imamit së fundi janë promovuar edhe nga aktorja e njohur amerikane Carmen Dell’Orefice..

Aktorja dhe modelja e njohur ka realizuar një set të fotografive, fotografi që janë realizuar nga fotografi i njohur Fadil Berisha. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme