‘The Guardian’ zgjedh fotografinë e Armend Nimanit më të mirën për sot

31 Maj, 2022 - 5:30 pm

‘The Guardian’ ka zgjedhur fotot më të mira për ditën e sotme.

Në mesin e fotografive është edhe ajo e shkrepur në Kosovë e Armend Nimanit.

“Një burrë kalëron pranë një termocentrali. Dy termocentralet janë burime kryesore alarmante të nivelit të ndotjes së ajrit në Kosovë”, përshkruhet fotografia.

Ndër të tjera fotografi janë edhe një në Dubai, ku duket se pastiçierja po i ofron kafe dhe ëmbëlsirë një qeni./21Media/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme