U ndezën dritat e festave të fundvitit në Prishtinë (FOTO)

11 Dhjetor, 2017 - 6:35 pm

Sapo janë ndezë dritat e festive të fundvitit në Prishtinë, shkruan KultPlus.Në praninë e shumë qytetarëve, nën tingujt e muzikës dhe në përqafimin e shumë fëmijëve, kryetari I Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka ftuar fëmijët prezent, i cili bashkë me ta ka numëruar mbrapsht deri në 1, për ti ndezur bashkërisht dritat e vitit 2018./KultPlus.comTë fundit

Të ngjajshme