Veshu Brada dhe ndihmo Bekim Lumin

4 Mars, 2018 - 1:14 pm

Artistët kosovarë tashmë po organizojnë ngjarje dhe iniciativa të ndryshme në mënyrë që ta ndihmojnë regjisorin Bekim Lumi, i cili tash e dy vite po përballet me sëmundjen e rendë të kancerit, shkruan KultPlus.

Iniciativave për ta ndihmuar regjisorin, Lumi i është bashkuar edhe kreatorja Yllka Brada, e cila ka nxjerrë në shitje disa nga kreacionet e saj të cilat mund t’i gjeni në Albi Mall. Të gjitha të hollat nga shitja e këtyre kreacioneve shkojnë për regjisorin Bekim Lumi.

“Disa nga kreacionet e dizajneres Yllka Brada këtë vikend i gjeni me çmim për vetëm 85 Euro dhe të gjitha të hollat dërgohen për regjisorin Bekim Lumi. Veshu me Brada dhe ndihmo”, shkruhet në njoftimin “Kreacionet e Yllka Brada #perbekimin”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme