Victoria Beckham sjell koleksion me Reebok

20 Korrik, 2018 - 10:50 pm

Ajo ka bashkëpunuar me “Estée Lauder” dhe “Target”, ndërsa tani dizajnerja Victoria Beckham ka realizuar një bashkëpunim me Reebok.

Për këtë bashkëpunim është folur qysh në nëntorin e vitit të kaluar, ndërsa tani vetë Victoria ka bërë publike disa nga produktet e këtij bashkëpunimi.

“Jam tejet e lumtur për këtë partneritet, për vlerat e përbashkëta. Gjithmonë jam munduar të nxis vetëbesimin tek gratë dhe marka Reebok ka përçuar një mesazh të tillë për dekada”.

Më poshtë mund të gjeni disa nga dizajnet./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme