Vlora Hajrullahu sjellë ekspozitën “arts&crafts”

21 Dhjetor, 2017 - 7:18 pm

Të shtunën me fillim nga ora 19:00 në Traffic Gallery, hapet ekspozita e artistes Vlora Hajrullahu me art&crafts për festa të fundvitit, shkruan KultPlus.

Në këtë ekspozitë do të paraqiten punimet e artistes, e poashtu aty do të mund të përzgjidhni dhe të blini punimin që u pëlqen.

Ekspozita hapet më 23 dhjetor me fillim nga ora 19:00 në Traffic Gallery./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme