Zake Prelvukaj me ekspozitë personale në GKK

30 Gusht, 2017 - 3:58 pm

Galeria Kombëtare e Kosovës, hapë ekspozitën personale të artistes Zake Prelvukaj, shkruan KultPlus.

Ekspozita titullohet ‘Ofshamë’, dhe vjen më 5 shtator me fillim nga ora 20:00 në Galerinë Kombëtare të Kosovës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme