A jeni gati për Hardh Fest, publikohet promoja zyrtare e festivalit

10 Gusht, 2019 - 11:37 pm

Më 16, 17 e 18 gusht yjet botërore e rajonale do të zbarkojnë në skenën e Konakut, aty ku mbahet festivali Hardh Fest, në Rahovec.

Nën moton “Një got për mot” në Rahovec sivjet mbahet jubileu i 5 vjetorit të ribrendimit të Hardh Festit, që tashmë mbledh qindra persona për tre ditë rresht, transmeton Koha.net.

Edicioni i sivjetmë i festivalit do të mbahet më 16, 17 dhe 18 gusht, me shumë yje të muzikës që do të jenë pjesë e tij.

Se çfarë do të përmbajë ky edicion mund ta mësoni në promon zyrtare të Hardh Festit.

Të fundit

Të ngjajshme