Ulpiana Lama takohet me aktoren e famshme Monica Belluci

6 Qershor, 2019 - 11:42 am

Festa e Italisë që është mbajtur së fundi në Paris ka mbledhur gra të fuqishme, shkruan KultPlus.

Në këtë mbrëmje ku janë mbledhë ambasadore, artiste, shkrimtare e figura të tjera të rëndësishme, ka marë pjesë edhe Ulpiana Lama, e cila është pjesë e Ambasadës së Kosovës në Paris.

Dhe pikërisht Ulpiana Lama ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi nga kjo mbrëmje parisiene, ku në njërën nga to shihet të jetë bashkë me aktoren e famshme Monica Belluci.

Në të njëjtën mbrëmje ka marë pjesë edhe shkrimtarja e njohur shqiptare Ornela Vorpsi, sikurse që ka qenë e pranishme edhe sopranoja shqiptare Blerta Zhegu./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme