13 vjeçari shqiptar mahnitë jurinë e The Voice Kids në Gjermani (VIDEO)

Mars 13, 2018 - 10:14 pm

Është duke u mbajtur gara e madhe e The Voice Kids në Gjermani, dhe së fundi, jurinë e kësaj gare e ka mahnitë zëri i Besim Karpuzit, që vjen nga Drenica e Kosovës.

Ai ka fituar zemart e jurisë në audicionet e fshehura, kurse vetë juria e ka vlerësuar talentin shqiptar një këngëtar të vërtetë, duke ia vlerësuar zërin, por edhe qëndrimin e tij.
Për më shumë mund ta ndiqni performancën e Besimit, i cili tashmë vazhdon garën e mëtutjeshme./KultPlus.com


Të ngjajshme