“Aida’s Secrets”, vjen premierë për Ditën Përkujtimore të Holokaustit (VIDEO)

18 Janar, 2018 - 11:40 am

Akademia e Filmit dhe Multimedias Marubi dhe Ambasada e shtetit të Izraelit për nderë të ditës memoriale të Holokaustit do të sjellin premierën e filmit “Aida’s Secrets” të Alon Schwarz, shkruan KultPlus.

Ky film do të shfaqet javën tjetër, më 27 janar në Akademinë e Filmit dhe Multimedias Marubi në Tiranë, ndërsa do të filloj në ora 19:00. /KultPlus.com

Aida's Secrets Trailer from JIFF on Vimeo.

Të ngjajshme