Aktori nga Kosova, pjesë e serialit në Netflix

25 Korrik, 2018 - 8:20 pm

Aktori shqiptar, i lindur në Kosovë, James Byberi, ka fituar një rol në serialin e famshëm Daredevil i cili do të transmetohet në Netflix.

Netflix është një nga faqet më të mira ku mund të ndiqni seriale. Por të gjithë do të kemi një arsye më shumë për ta ndjekur pasi që së shpejti do të kemi ratë ta shohim aty edhe aktorin shqiptar James Byberi.

Marrja e rolit konfirmohet dhe nga IMDB. Për të gjithë ju që doni që të shihni rolin e aktorit, thjesht po ju informojmë që ai do të shfaqet në serinë e 3-të dhe të 4-rt të Shoë-t./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme