Arta Dobroshi në kërcim për paqe me një prej njerëzve më të mirë në botë

24 Shtator, 2018 - 9:50 am

Aktorja kosovare Arta Dobroshi tash e sa kohë është duke e realizuar kampanjën Jumping Joyfully For World Peace e cila po përzgjedhë persona të ndryshëm si pjesë të kësaj kampanje, shkruan KultPlus.

Së fundi ajo ka zgjedhë një prej njerëzve më të mirë në këtë botë, sipas saj. Është ky humanitari Fejz Bakalli.

“Me një prej njerëzve ma të mirë në këtë botë, me humanitarin Fejz Bakalli. Ti dhe Ginger keni ndihmuar shumë njerëz. Ju i sillni dashuri botës tonë. Faleminderit. Fotografia nga i mrekullueshmi Ginger Bakalli. Ju dua shumë të dyve me gjithë zemrën time!”, ka shkruar Arta në statusin e saj në rrjetet sociale. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme