Bleni biletë në Cineplexx Prizren dhe fito një nga super-shpërblimet!

9 Gusht, 2022 - 1:31 pm

Cineplexx Prizren sjellë një ofertë fantastike ku për çdo biletë që bleni do të merrni një kartë gërvishtëse dhe menjëherë do të fitoni një nga shumë shpërblimet:

2x Skutera elektrikë
1x Vikend ne Stamboll (All Inclusive)
1x Televizor Philips 43″
2x Samsung Galaxy A03
Popcorn, Ujë Dea, Patos ose Choco Stobi Flips

Përveç kësaj kampanje, sot për Ditën e Kinemasë të gjithë filmat do të jenë me zbritje, ato në 2D duke filluar nga 2,80 € dhe ato në 3D duke filluar nga 3,90 €. Disa nga top filmat që mund t’i shikoni janë:

Bullet Train

Aksion/Komedi

Filmi e gjen Ladybug (Brad Pitt) i cili do që të largohet nga stili i tij i jetë si një vrasës, mirëpo ai duhet të rikthehet për një mision të fundit. Ai futet në një tren të shpejtë nga Tokyo në Kyoto për të marr një çantë. Problemi është se në tren gjenden vrasës të tjerë që do të luftojnë deri në vdekje për të njëjtin objekt.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Minions: The Rise of Gru

Animacion/Komedi

Gru (Steve Carell) është një fans 12-vjeçar i grupit “The Vicious 6”, një grup super-antagonistësh. Së bashku me ekipin e tij të sapogjetur të Minions, të udhëhequr nga Kevin, Stuart, Bob dhe të sapoardhurit, Otto, Gru harton një skemë për t’u bërë një antagonist i njohur.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Thor: Love and Thunder

Aksion/Aventurë

Thor: Love and Thunder e gjen Thor (Chris Hemsworth) në një udhëtim ndryshe nga çdo gjë me të cilën ai është përballur ndonjëherë – një kërkim për paqen e brendshme. Por pensionimi i tij ndërpritet nga një vrasës galaktik i njohur si Gorr the “God Butcher” (Christian Bale), i cili kërkon zhdukjen e perëndive. Për të luftuar kërcënimin, Thor kërkon ndihmën e mbretit Valkyrie, Korg , Guardian of the Galaxy dhe ish-të dashurës Jane Foster e cila – për habinë e Thor-it – përdor në mënyrë të pashpjegueshme çekiçin e tij magjik, Mjolnir, si Thori i Fuqishëm.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx , ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:00.

Të fundit

Të ngjajshme