Çeku e Kurti vizitojnë regjisorin Qosja

24 Janar, 2024 - 7:13 pm

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Kulturës, Hajrulla Çeku kanë vizituar regjisorin Isa Qosja, shkruan KultPlus.

Çeku u shpreh se ishte një kënaqësi e veçantë kjo vizitë.

”Mbrëmë me Kryeministrin Kurti ishim në shtëpinë e regjisorit Isa Qosja. Kënaqësi dhe frymëzim të dëgjonim rrëfimet për artin, filmat dhe krijimtarinë e tij përgjatë karrierës së tij të bujshme e me plot suksese”, shkruan Çeku. /KultPlus.com

Të ngjajshme