Chuck Norris i mbijeton dy infarkteve në zemër

25 Gusht, 2017 - 5:39 pm

Aktori Chuck Norris sot i ka mbijetuar dy infarkteve në zemër.

77 vjeçari, ushtrues i arteve marciale, producent e skenarist, sot ka pasur një atak kardiak kur po pastrohej ndërsa të dytin e pati në spital.

U mendua se aktori ka vdekur, ndërsa gjithçka ka ndodhur në 50-të minuta. Aktori është i fortë fizikisht dhe kjo tregon se ai ka shpëtuar, ndërsa siç shkruajnë mediet e huaja në këto raste zakonisht pacientët nuk mund të mbijetojnë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme