Dokumentari për jetën e Rihannës do të publikohet këtë vit

18 Gusht, 2018 - 10:30 pm

Në vitin 2016, drejtori Peter Berg njoftoi se është duke punuar në një dokumentar të ri emocionues për jetën dhe karrierë e këngëtares Rihanna, duke mos dhënë më shumë informacione.

Mirepo Berg bisedoi me SlashFilm për filmin e tij “Mile 22”, dhe gjatë bisedës ai tregoi edhe se dokumenti RiRi është pothuajse gati.

“Është me të vërtetë një profil mjaft i plotë i saj dhe i rrugës që ka kaluar për tu bërë ky yll që është sot,” tha ai, para se të theksonte se “filmi do të jetë gati për një muaj e gjysmë dhe për dy muaj ne do të jemi në gjendje që ta shfaqim atë”.

Regjisori dhe këngëtarja kanë punuar së bashku në të kaluarën, pasi ajo u shfaq në filmin e tij Battleship./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme