E shumëpritur, lansohet traileri i pjesës së dytë të filmit “Mamma Mia” (VIDEO)

22 Dhjetor, 2017 - 9:00 am

Traileri i filmit “Mamma Mia” tashmë është lansuar dhe adhuruesit e grupit ABBA kanë mundësi që të dëgjojnë edhe hite të tjera në këtë film, që është bazuar pikërisht në muzikën e këtij bendi suedez, shkruan KultPlus.

Filmi pritet të prezantohet gjatë verës së vitit 2018. Filmi është xhiruar një pjesë edhe në bregdetin e Kroacisë.

Filmi është punuar me regji të Ol Parker kurse rolet në këtë film i luajnë: Meryl Streep, Cher, Jeremy Irvine, Lily James. Filmi ka premierën më 20 korrik të vitit të ardhshëm./KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme