Ekipi i BoJack Horseman i bashkangjitet Anibar-it

31 Korrik, 2018 - 9:30 am

Regjisorja e BoJack Horseman, Amy Winfrey dhe asistent regjisori Peter Merryman do i bashkohen Anibari-it në edicionin e nëntë të tij, shkruan KultPlus.

Amy dhe Peter do të ndajnë në festival përvojat e tyre si regjisor të serialit të Netflix, ndërsa ardhjen e tyre e kanë paralajmëruar edhe përmes një videoje.

BoJack Horseman është një serial amerikan i animuar i komedisë së zezë, krijuar nga Raphael Bob-Waksberg.

Seriali është fitues i disa çmimeve duke përfshirë edhe çmimin seriali më i mirë i animuar në Critics’ Choice Television Awards dhe Gold Derby Awards.\ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme