Elvana Gjata publikon dokumentarin për jetën e saj (VIDEO)

11 Shkurt, 2018 - 12:31 pm

Këngëtarja e famshme nga Shqipëria, Elvana Gjata, ashtu siç ka paralajmëruar, ka publikuar dokumentarin për jetën e saj si këngëtare dhe personale.

Gjithashtu, ajo në dokumentar zbuloi disa detaje interesante për veten, transmeton Koha.net. Gjata zbuloi se atë miqtë e thërrasin shkurt Ela, ndërsa personi më i afërt i saj është motra e saj dhe se ushqimet më të preferuara të saj janë ato që i bënë nëna e saj.

Gjata në dokumentar ka folur edhe për albumin e saj më të fundit i cili titullohet “3”.

“Arsyeja se përse albumi im më i fundit është titulluar ‘3’ është se ky numër mua më sjell fat dhe për mua ky numër është hyjnor”, ka zbuluar këngëtarja gjatë dokumentarit.

Këngëtarja, po ashtu, zbuloi disa detaje në lidhje me koncertin që kishte mbajtur disa ditë më parë në Tiranë ku të ftuar ishin diku rreth 100 persona. Në të njëjtën ditë, Elvana ka festuar edhe ditëlindjen e saj.

Elvana Gjata është duke punuar shumë në SHBA për karrierën e saj muzikore sepse ajo synon edhe tregun botëror.

Për më tepër shikoni dokumentarin.

Të ngjajshme