Eminem pas 15 viteve me film të ri, pritet të përsëritet suksesi i ‘8 Miles’ (VIDEO)

4 Gusht, 2017 - 9:35 am

15 vjet pasi që Eminemi tregoi aftësitë e tij të këndimit rep, në filmin e mirënjohur “8 Mile”, tani këngëtari është duke punuar në filmin e tij më të ri, mirëpo në stilin e ngjashëm të filmit të kaluar.

Filmi titullohet “Bodied”, shkruan MTV.

Regjisori i filmit është Joseph Kahn, i cili ka realizuar video muzikore për artistë të ndryshëm më famë botërore si Taylor Sëift, Dr. Dre, Backstreet Boys, Britney Spears dhe të fundit, Eminem.

Skenarin e filmit e shkroi me ish-kampionin e garës rep – stil i lirë, Alex “Kid Tëist” Larsen. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme