Filmat që do të lansohen në pjesën e mbetur të 2021-tës

19 Gusht, 2021 - 2:27 pm

Kanë kaluar më shumë se një vit që kur pandemia e koronavirusit mbylli kinematë e para dhe hodhi trazira në datat e filmave të suksesshëm, por teatrot janë rihapur me kujdes në SHBA dhe gjetkë.

Më poshtë mund të gjeni listën e filmave që pritet të lansohen deri në fund të vitit 2021.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings [Cinema] – 3 shtator

Cinderella [Amazon Prime] – 3 shtator

Malignant (UK) [Cinema] – 3 shtator.

Malignant [Cinema/HBO Max] – 10 shtator

Respect (UK) [Cinema] – 10 shtator

Dune (UK) [Cinema] – 17 shtator

The Many Saints of Newark – 24 shtator

No Time To Die (UK) [Cinema] – 8 tetor

Halloween Kills – 15 tetor

Dune – 21 tetor

French Dispatch – 22 tetor./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme