“Fun Weekend” 50% zbritje në të gjithë filmat në Cineplexx

1 Qershor, 2023 - 4:11 pm

Cineplexx organizon event për fundjavë, ku ka përgatitur një super ofertë me 50% zbritje në të gjithë filmat që janë duke u shfaqur në Cineplexx.

Eventi zgjat nga dita e premte deri ditën e diel (02 qershor – 04 qershor).

Përveq kësaj Cineplexx ju ofron edhe një menu me kokoshka L dhe pije 0.5L për vetëm 2 Euro.

Filmat që mundë t’i shikoni gjatë eventit “Fun Weekend” janë: FAST X, SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE, THE LITTLE MERMAID, I FSHEHUR, THE BOOGEYMAN dhe THE SUPER MARIO BROS MOVIE.

FAST X

Dom Toretto dhe familja e tij janë në shënjestër të djalit hakmarrës të mbretit të drogës Hernan Reyes.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU


Spider-Man: Across the Spider-Verse

Miles Morales katapulton nëpër Multiverse, ku ai ndeshet me një ekip merimangash të ngarkuar me mbrojtjen e ekzistencës së tij. Kur heronjtë përplasen se si të trajtojnë një kërcënim të ri, Miles duhet të ripërcaktojë se çfarë do të thotë të jesh hero.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU


The Little Mermaid

Një sirenë e re bën një marëveshje me një shtrigë deti për të shkëmbyer zërin e saj të bukur me këmbët e një njeriu, në mënyrë që ajo të zbulojë botën mbi ujë dhe të takojë princin e saj.

Orarin e filmit mund ta gjeni KËTU

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:00.

Të fundit

Të ngjajshme