займ на карту онлайн потребительский кредит

Historia e dashurisë së princit Harry dhe Meghan Markle bëhet film televiziv

18 Janar, 2018 - 10:37 am

Martesa mes Princit Harry dhe ish aktores së “Suits”, Meghan Markle, paralajmërohet të jetë dasma e vitit dhe bota e showbizit amerikan nuk ka humbur kohë.

Gjatë mbledhjes së dimrit të Shoqatës së Kritikëve të Televizionit, rrjeti i Rrjetit Lifetime ka bërë të ditur se ata kanë në plan një film televiziv mbi përrallën e tyre të dashurisë, shkruan Tgcom24, transmeton atsh. Transmetimi është planifikuar për muajin maj, që përkon me martesën mbretërore.

Sipas “Entertainment Weekly” filmi do të titullohet “Harry & Meghan: The Royal Love Story” dhe do të tregojë lidhjen e tyre nga takimi i parë deri në zyrtarizimin e fejesës , në nëntor 2017. Filmi do të hedhë dritë në sfondin e këtij çifti të veçantë: që nga bërja për vete, ndërhyrja e mediave në lidhjen e çiftit dhe fantazmat e jetës së kaluar të Meghanit, që ka një divorc pas saj. Nuk dihet akoma nga kush do të interpretohen bashkëshortët e ardhshëm, ndërsa filmi mendohet të transmetohet në muajin maj, që përputhet me martesën.

Nuk është hera e parë që Lifetime merret me çifte të vërteta. Në vitin 2011 ai prodhoi “William & Kate: The Movie”, duke u përqendruar në historinë e dashurisë mes mbretit të ardhshëm dhe Middleton, duke e transmetuar atë pak ditë para martesës mbretërore të parashikuar./ KultPlus.com

Të ngjajshme