займ на карту онлайн потребительский кредит

I jepet lamtumira aktorit Xhevdet Ferri

17 Janar, 2020 - 4:19 pm

Përmes një ceremonie të ngushtë familjare, mes miqve, aktorëve dhe atyre që e deshën dhe e respektuan i është dhënë lamtumira aktorit të njohur Xhevdet Ferri.

I njohur për 30 role në filmin shqiptar dhe një personalitet i lartë i artit, publiku e pa Xhevdet Ferrin në kinema për herë të fundit në filmin “Delegacioni”

Aktori i njohur i filmave mësohet se prej kohësh vuante nga një sëmundje tumorale dhe ditët e fundit ishte i shtruar në reanimacion, por pa mundur t’ia dalë. /KultPlus.com

Të ngjajshme