займ на карту онлайн потребительский кредит

Këtë të enjte, Cineplexx organizon eventin #LadiesNight me super-shpërblime

19 Tetor, 2020 - 2:08 pm

Cineplexx organizon eventin Ladies Night këtë të enjte, më 22 tetor, në të dy kinematë, ku do të dhurohen shumë shpërblime në të gjitha sallat.

Për premierën e filmit Misbehaviour, Cineplexx organizon eventin “Ladies Night” në të dy kinematë, me shumë shpërblime nga brende të ndryshme, ku ndër shpërblimet kryesore në kinemanë në Prishtinë do të jenë: 1x Fustan Couture në vlerë prej 1650€ nga Blerina Kllokoqi Rugova, 5x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë 120€ nga Dent MEX, 4x Syze #Vogue dhe Ray-Ban nga Optika Simon, 2x Microblading në vlerë prej 200€ nga BROWS BY – Fjolla si dhe 3x Çanta nga O bag, ndërsa në kinemanë në Prizren shpërblime kryesore do të jenë një udhëtim në Stamboll për 2 persona All Inclusive nga agjensioni turistik Dua.Tourist si dhe 2x Fustana në vlerë 400€ nga Blerina Kllokoqi Rugova.

Biletat për këtë event tashmë kanë dalë në shitje, dhe ato mund ti bleni çdo ditë në të dy kinematë.

https://www.instagram.com/p/CGhZWJQKOWa/?utm_source=ig_web_copy_link

Filmi flet për një grup grash që nxjerrin një plan për të prishur konkursin e bukurisë Miss World 1970 në Londër. Filmi vjen me regjinë e Philippa Lowthorpe, ndërsa në rol kryesor do të jetë aktorja e njohur britaneze Keira Knightley.

Përveç shpërblimeve kryesore që u përmenden më lartë, për këtë event që do të fillojë në të dy kinematë nga ora 18:00, Cineplexx do të dhurojë edhe shpërblime nga brende tjera të ndryshme si:
3x Vathë në vlerë prej 74€ nga Oliver Weber, 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 65€ nga Andërr Atelie, 2x Ora dore nga EMO, 5x Anëtarësi 1 vjeçare në Fivestar Fitness, 3x Lash Extensions nga Angel Studio Academy, 2x Mbjellje të çerpikëve në vlerë prej 80€ nga Nita Lashes, 3x Frizurë dhe Grim në vlerë prej 45€ nga Beauty Lounge Rina Baliqi, 3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Lindex Kosova, 8x Shërbime në vlerë prej 20€ nga Dream Nails, 5x Gift Cards në vlerë prej 30€ nga Loris Perfume Kosova.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcineplexxkosovo%2Fvideos%2F643942899656043%2F&show_text=false&width=560

Biletat për këtë eventi mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:00 në Cineplexx, ose përmes aplikacionit të cilin mund ta shkarkoni në APP Store ose në Playstore. Për më shumë rreth eventit, klikoni këtu mund t’i gjeni në webfaqën e Cineplexx. (lidheni me kete link: https://cineplexx-ks.eu/Content.Node/ks/events/_items/Misbehaviour_-_Ladies_Night.sq-KS.php )

Të ngjajshme