Këto janë aktoret më të paguara në botë

17 Gusht, 2018 - 11:38 am

Kanë dalë statistikat për aktoret femra më të paguara të momentit në botë.

Aktorja Scarlet Johansson del të jetë aktorja më e paguar në botë. Ajo ka lënë pas Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston.

Forbes raporton se Scarlet ka fituar rreth 40.5 milion dollarë këtë vit nga rolet e saj filmike. Ajo ka qenë pjesë e AVENGERS ndërsa do të jetë pjesë edhe e filmit të ri BLACK WIDOW.

Listën e aktoreve më të paguara e vazhdojnë Jennifer Lawrence, Reese Witherspoon, Cate Blanchet, Gal Gadot, Mila Kunis e Julia Roberts. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme