Kidman transformohet për rolin në “Destroyer”

16 Tetor, 2018 - 11:00 am

Ylli i Hollywoodit, Nicole Kidman, ka bërë ndryshim dramatik në pamjen e saj për filmin e ri “Destryoer”, ku luan rolin e një detektiveje të policisë me histori të dhimbshme.

Fituesja e çmimit Oscar ka flokë të shkurtra dhe është tejet e zbehtë në rolin e Erin Bellit.

Aty Kidman është një detektive të cilën e ndjek e kaluara pas infiltrimit në një bandë kriminale të fshehtë në një operacion me pasoja shkatërruese./ KultPlus.com

Të ngjajshme