займ на карту онлайн потребительский кредит

Kino Lumbardhi në Prizren vazhdon me shfaqjen e filmave

29 Shtator, 2019 - 4:30 pm

Pas shtatë sesioneve të shfaqjes së filmave këtë muaj në kuadër të programit të filmit “Retrospektiva e Wim Wenders”, sonte do të shfaqet sesioni i fundit “Paris-Texas” (1985), duke filluar nga ora 20:00 te Lumbardhi, shkruan KultPlus.com

Filmi do të shfaqet me titra në shqip dhe anglisht. Hyrja ofrohet falas.

Ky program i filmit u mundësua në bashkëpunim me Fondacionin Wim Wenders dhe Goethe Institute dhe me mbështetjën e Ambasadës Gjermane në Prishtinë.

Të ngjajshme