Komedia “Shotgun Wedding” arrin në Cineplexx me shumë shpërblime për Ladies Night

27 Dhjetor, 2022 - 4:30 pm

Jennifer Lopez rikthehet në botën e filmit me filmin më të ri komedi-romancë, Shotgun Wedding. Për këtë premierë, Cineplexx organizon eventin e shumëpritur Ladies Night  në kohë për fesat e fundvitit me shumë shumë shpërblime në dy lokacionet – Prishtinë dhe Prizren.

Eventi “Ladies Night” do të mbahet më datën 29 dhjetor duke filluar nga ora 19:00. Ngjarja e filmit flet per një çift, Darcy (Jennifer Lopez) dhe Tom (Josh Duhamel) të cilët mbledhin familjet e tyre të dashura, por me shumë opinione për dasmën e tyre që po e organizojnë në një ishull, pikërisht kur çifti fillon të ftohet. Dhe nëse kjo nuk do të mjaftonte si një kërcenim për festën, papritur jeta e të gjithëve është në rrezik kur të gjithë të ftuarit mirën peng nga një grup piratësh të rrezikshëm.

Këto janë shpërblimet që do të dhurohen gjatë eventit:

Në kinemanë në Prishtinë:

2x Microblading në vlerë prej 250€ nga Brows by Fjolla

3x Shërbime Profhilo nga DITA Dental Dr. Rezana Saraqi

3x Zbardhime të dhëmbëve në vlerë prej 99€ nga DITA Dental Dr. Rezana Saraqi

3x Shatira nga Art n’flok

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Stilium

3x Sete me dhurata nga The Body Shop 

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga US Polo

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Oliver Weber 

30x Dhurata nga Vertex Trade Partners

https://www.instagram.com/p/CmhXp4IKQZ5/

Në kinemanë në Prizren:

2x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Oliver Weber

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga A&M

3x Volume Lash Extensions nga Lashes Nita

3x Shërbime prej 30€ nga Creative Nail Designs

https://www.instagram.com/p/CmhXqeUtXU-/

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e Cineplexx, ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS apo direkt në kinema prej orës 15:30. / KultPlus.com

Të ngjajshme