Konfirmohet rikthimi i filmit të famshëm për Krishtlindje, ‘Home Sweet Home Alone’

16 Gusht, 2021 - 5:29 pm

Përgatituni, pasi një film i ri i “Home Alone” vjen në Disney Plus në kohën e Krishtlindjeve.

Ata kanë njoftuar zyrtarisht se “Home Sweet Home Alone”, është film i mbushur me yje i përbërë nga Archie Yares, Ellie Kemper, Rob Delaney, Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simpson dhe shumë të tjerë, transmton KultPlus.

Disney Plus ka ndarë gjithashtu imazhe të kastit që mbajnë titullin e filmit në rrjetet sociale, dhe konfirmoi se do të jetë në dispozicion për tu transmetuar nga 12 nëntori.

The cast of Home Sweet Home Alone: Ally Maki, Ellie Kemper, Archie Yates and Rob Delaney

“Home Sweet Home Alone” fokusohet në djalin e ri Max Mercer (Archie Yates) i cili, siç mund ta merrni me mend, është lënë në shtëpi gabimisht, ndërsa pjesa tjetër e familjes së tij shkon në Japoni për pushimet e Krishtlindjeve. / KultPlus.com

Të ngjajshme