Ky është urimi i Elia Zaharias për nënën e saj, Yllka Mujon (FOTO)

16 Tetor, 2017 - 10:08 pm

Ato janë nënë e bijë por që ngjasojnë shumë me njëra – tjetrën. Aktorja Yllka Mujo festonte dje ditëlindjen dhe normalisht që nuk ka munguar edhe urimi i veçantë i vajzës së saj Elia.

Elia e quan nënën e saj një vajzë të bukur dhe ka shumë të drejtë sepse Yllka akoma gëzon freskinë dhe bukurinë e një vajze të re.

Më poshtë postimi i Elias me urimin e veçantë:

Të fundit

Të ngjajshme