Lansohet traileri i filmit “Rooftop Story” (VIDEO)

18 Tetor, 2017 - 1:56 pm

Me skenar të Arian Krasniqit dhe Gazmend Nela e me regji të po këtij të fundit, filmi “Rooftop Story”, që ka pasë premierën në Montreal Film Festival tash ka lansuar edhe trailerin zyrtar, shkruan KultPlus.

Në këtë film me rolet e tyre luajnë aktorët: Xhevdet Doda, Mona Mustafa, Art Lokaj, Ismet Azemi, Sylejman Lokaj, Safete Rugova, Florist Bajgora, Ermal Gerdovci, Defrim Salihu, Selatin Ademi…Ky film është mbështetë nga Qendra Kinematografike e Kosovës./KultPlus.com

Të ngjajshme